fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Нож за декорација на торта шпакла фил 43,5см Noz za dekoracija spakla fill na torta 215619

299 ден

Сподели:
  • Fackelmann 21561 Нож за пециво, 43,5 см
  • Квалитетот што го барате за вашата кујна
  • Иновативен и модерен дизајн
  • Издржлив

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Нож за декорација на торта шпакла фил 43,5см Noz za dekoracija spakla fill na torta 215619”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Нож за декорација на торта шпакла фил 43,5см Noz za dekoracija spakla fill na torta 215619

299 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД