fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Нож за лупење со широко сечиво Noz za lupenje so siroko secilo

99 ден

SKU: 730864 Категории , ,
Сподели:
  • ШИРОКА УСТА: Овој лупеч од не’рѓосувачки челик е дизајниран со широка уста, што го прави процесот на лупење полесен.
  •  ПОГОДНО ЗА КОРИСТЕЊЕ: Сечачот за зеленчук ви овозможува да лупите зеленчук под повеќе различни агли и да ја контролирате дебелината на лупењето. 
  • ГОЛЕМА ПРЕНОСНОСТ: Лупечот од не’рѓосувачки челик е мал и лесен, лесен за носење или складирање.
  • ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ: Главата за лупење е изработена од нерѓосувачки челик, не рѓосува, не е лесно да се истроши.
  • ШИРОКО ПРИМЕНЛИВ: Можете да го користите машината за сечење овошје за сечење или лупење овошје, зеленчук итн.
  • МАТЕРИЈАЛ: ABS, нерѓосувачки челик
  • ЗАБЕЛЕШКА: *Во случај да имате прашања, загриженост или било каков сомнеж во врска со вашето купување,
  • ВЕ МОЛИМЕ ПИШЕТЕ ПОРАКА. Ќе ни биде повеќе од драго да ви помогнеме.
  • Ви благодарам многу! Среќен шопинг! — ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА МБ ДИСКОНТ —

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Нож за лупење со широко сечиво Noz za lupenje so siroko secilo

99 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД