fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Нож со две сечила за зеленчук и овошје Noz so dve secila za zelencuk i ovosje Original price was: 130 ден.Current price is: 99 ден.

Нож за сечење на кашкавал и сирење prilagodliva debelina Noz za secenje na kaskaval i sirenje

Original price was: 600 ден.Current price is: 449 ден.

Шифра: 492331 Категории , ,
Сподели:
Означи
Факелман
Симбол
49233
Серии
Аркалина
Гаранција
2 години
Должина
24 см
Боја
Бело
Материјал
Пластика
челик
Судбина
До сирењето
Серии
Аркалина
Ширина
8,5 см
Ширина на сечилото
6 см
Шема
Сечкач за сирење
Машина за миење садови
Да
Лопата за сирење од германската компанија Fackelmann е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик и издржлива пластика, што го прави лопатката многу издржлива.Сечилото има посебно прилагодување кое ви овозможува да го исечете сирењето на парчиња со дебелина од 1 mm до 7 mm. Совршен за секоја кујна. Подготовката на послужавникот со сирење ќе биде многу побрза, а сите парчиња ќе бидат изедначени. Шпатулата има посебен финиш што го олеснува собирањето на парчињата.


ПРИДОБИВКИ:

  • Го забрзува подготвувањето на оброците
  • Издржлив материјал
  • Прилагодлива дебелина на парчето

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Нож за сечење на кашкавал и сирење prilagodliva debelina Noz za secenje na kaskaval i sirenje

Original price was: 600 ден.Current price is: 449 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД