fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Организер држач за бајна и кујна на вакум лепенка Organizer Drzac za bajna u kujna na vakum lepenka L800

149 ден

Сподели:

Пластична полица/организатор со вшмукување Qlux L00800, 13,2 x 8,5 x 15 cm .

Пластичната поддршка/организатор, за складирање на разни предмети во бањата или кујната, е изработена од издржлив пластичен материјал кој лесно се чисти.

Материјал: пластика.

Димензии: 13,20 x 8,50 x 15 cm.

Спецификации

Гаранција: Усогласеност
Производство Qlux
Тип на производ: Поддржете со вшмукување чаша

 

 

Димензии 13 × 9 × 15 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Организер држач за бајна и кујна на вакум лепенка Organizer Drzac za bajna u kujna na vakum lepenka L800”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Организер држач за бајна и кујна на вакум лепенка Organizer Drzac za bajna u kujna na vakum lepenka L800

149 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД