fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Организер за кујна organizer za kujna 10036

200 ден

бела
розе
сива
црна
SKU: 10036 Категории , , Ознаки: , ,
Сподели:

Супстанција: пластика

Големини (cm): 14 x 18 x 5см

Тежина на парче (гр): 65

Димензии Не е достапно
Избери Боја~

, , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Организер за кујна organizer za kujna 10036”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Организер за кујна organizer za kujna 10036

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД