fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Организер за тањири и капаци за тенџериња Ornanizer za tanjiri i kapaci 10146

200 ден

SKU: 10146 Категории , Ознаки: ,
Сподели:

Опис на производот

БАРОНЕС 10146 ПРАКТИЧЕН организер
* ШИРНИНА: 13 ЦМ
* ДОЛЖИНА: 29 ЦМ * ПРОСТОРИ НА ПЛАСТИ:4 ЦМ
* МАТЕРИЈАЛ: ПЛАСТИКА
* ВИСИНА: 4,5 ЦМ

Нашиот повеќенаменски производ со 7 прегради.

Тоа е производ кој може да се користи во работни површини и кабинети.

Со својата мала големина, не зафаќа простор.

Достапни се различни бои.

Испораката ќе се изврши според достапноста на залихите.

Димензии 13 × 29 × 5 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Организер за тањири и капаци за тенџериња Ornanizer za tanjiri i kapaci 10146”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Организер за тањири и капаци за тенџериња Ornanizer za tanjiri i kapaci 10146

200 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД