Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Острач за ножеви фиксирачки / Ostrac za nozevi fiksiraracki

119 ден

SKU: ort2138 Категорија
Сподели:

Острачот за сечила е дизајниран за безбедно, брзо и ефикасно острење на сите сечила. Направен е од професионален материјал за острење кој е идеален за сите материјали од кои се изработени сечилата: легура, карбонски или не’рѓосувачки челик. Едноставно се прицврстува на секоја рамна површина со вакумскиот држач надолниот дел за поголема стабилност и едноставно острење.ostrac

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:
ostrac

Острач за ножеви фиксирачки / Ostrac za nozevi fiksiraracki

119 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД