fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Мулти отстранувач на семки / Multi otstranuvac na semki

319 ден

SKU: 987522 Категорија Ознака:
Сподели:

Едноставен за употреба: Лесно притиснете надолу со малку напор за брзода ги одстраните семките на 6 цреши одеднаш…
Вашата кујнска работна површина  и рацете остануваат без хаос со подвижната подлога што ги собира семките и сокот од овошјето.
Нелизгачката основа го одржува столбот стабилен, додека цинковите боцки ги туркаат семките низ специјалните отвори изработени од ПЕ пластика.
Овој производ е патентиран и има димензии 8 “L x 4,25” W

Брзо ставете до 6 цреши, само притиснете надолу без замор на рацете
Совршена алатка, идеално за секоја големина на цреша.
Лесно се чисти: Едноставно се расклопува за чистење и цврсто се заклучува за складирање. Чувајте ја вашата кујна чиста. Безбедно за миење во машина за садови.
Издржливост: Изработен од силикон за храна за да се гарантира безбедност и дополнителна издржливост.

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Мулти отстранувач на семки / Multi otstranuvac na semki

319 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД