fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Отварач вино Штопцигер Otvarac vino stopciger

159 ден

Сподели:

Штопцигер со класичен дизајн за оние кои сакаат добра храна и пијалоци и сакаат практична и цврста алатка.

Мултифункционален со секач за фолија, шраф и отворач за шишиња во едно.

Дизајнот го олеснува извлекувањето на плута од шишето во два чекори.

Изработени од нерѓосувачки челик.

Големина

Мерења на производи

Мерења на пакети

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Отварач вино Штопцигер Otvarac vino stopciger

159 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД