fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Пекач Акропал трианон овален TRIANON OGNOOTPOREN OVAL

579 ден659 ден

SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:

Колекцијата Smart Cuisine Trianon, со класичен дизајн на Резба, се состои од овални за рерна. Тие се идеални за прикажување на рецепти како што се гратини или печено пилешко за остроумните гости.

Опсегот е исклучително практичен за секојдневна употреба: може да се користи од рерна до маса, може да се наложува за оптимално складирање, погоден е за готвење до 250°C и може да се мие во машина за садови.

Безбедно во машина за миење садови : да
Микробранова печка : да
Рерна : да
Храна: да
Отпорност на топлина: Да – 250°C
Калено: Да
Марка: Luminarc

Модел:

3  L    / 32*24*6,5SM

4,8 L /36*28*7,5SM

Произведено во Франција
Достапно во пакување Luminarc

Избери литража

3L, 4,8L

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Пекач Акропал трианон овален TRIANON OGNOOTPOREN OVAL

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД