fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Помошна вакумска рачка безбедносна Vakumska pomosna bezbednosna Racka

279 ден

SKU: 704629 Категории ,
Сподели:

Доколку се плашите да не паднете и да се лизнете околу кадата или под туш, имаме едноставно, но ефикасно решение за вас – Антилизгачка безбедносна шипка за вшмукување.

Лента за вшмукување – Поминете среќно

Оваа безбедносна рачка е тука за да ви помогне да балансирате и да уживате во бањите со мирен ум. Се одликува со уникатен дизајн за вшмукување кој лесно се прицврстува на мазни, рамни површини; обезбедува дополнителна безбедност без разлика дали се капете или користите тоалет.

Нежно контурираната рачка ви овозможува удобно држење. Со својот компактен и стилски дизајн, оваа безбедносна шина е лесна за транспортирање и беспрекорно се вклопува со секој внатрешен декор.

 

Безбедноста на семејството на прво место : Му помага на секој член на семејството да ужива во удобно и безбедно капење.
Технологија на бравата за заклучување: Може силно да се прицврсти на која било рамна, непорозна површина; како што се плочка, акрилик, стакло и фиберглас.
Без било каков вид дупчење : Сè што треба да направите е да ги превртите осигурачите за заклучување за да ја прицврстите шипката на место.
Анти-лизгање: Држач за заштита од лизгање му овозможува на секој корисник дополнителна помош.
Патува со вас : Нашата заштитна рачка против лизгање не бара трајна инсталација. Лесно е пренослив.

Спецификации :
Големина: 30 x 9.5 x 8 cm (LxWxH)
Боја: Бела

Совети и мерки на претпазливост :
• Погоден само за мазни површини. Не е погоден за груби конкавни или конвексни рамнини.
• Површината каде што е монтирана треба да се исчисти за да се обезбеди максимално држење на стапчињата.
• Користете го водичот за инсталација за да ја монтирате шипката.

Ако влошките се намачкани со прашина, едноставно исплакнете ги со вода.

И повторно залепете го откако целосно ќе се исуши.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Помошна вакумска рачка безбедносна Vakumska pomosna bezbednosna Racka

279 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД