Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Рачна преса за цедење овошје 885890/presa za cedenje ovosje

749 ден

✅ Висококвалитетен не’рѓосувачки челик
✅ Големата потисна моќ и искористеноста на овошјето овозможува зачувување на корисните својства на овошјето
✅ Рачката се прилагодува на сечија рака, што овозможува лесно стискање
SKU: 855890 Категории , Ознаки: ,
Сподели:
✅ Обожаваш домашни сокови, но уморен си од целиот хаос што го правиш додека го приготвуваш?
➡ Оваа рачна преса ќе те поштеди и ќе добиеш природен напиток кој е ВИСТИНСКА ВИТАМИНСКА БОМБА!
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Рачна преса за цедење овошје 885890/presa za cedenje ovosje

749 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД