fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Модли за колачи 150 ден
Модли за колачи 120 ден

Масажер за тело пвц рачен 102773 Masazer za telo

179 ден

SKU: 102773 Категории ,
Сподели:
1. Помага да се ослободите од целулитот со овој уникатно обликуван масажер за да и помогне на кожата да изгледа и да се чувствува поцврсто.
2. Лесно е да се користи на рацете, нозете, бутовите итн.
3. Мал, пренослив и удобен за употреба дома или канцеларија.
4. Промовира циркулацијата на крвта и метаболизмот.
5. Активирајте го метаболизмот на клетките на кожата и ја прави кожата да изгледа млада и енергична.

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Масажер за тело пвц рачен 102773 Masazer za telo

179 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД