fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Машинка за тестенини јуфки кори инокс 706093/masinka za testenini jufki kori

1.349 ден

SKU: 706093 Категории , Ознака:
Сподели:

Оваа рачна машинка за тестенини ви овозможува најбрзо и најефикасно да направите домашни шпагети, тагијатели, фетучини, и лазањи. Машинката е стабилна, прицврстена, и удобна за придржување. Има можност за контролирање на дебелината на тестото.

До здрави и вкусни тестенини за само неколку секунди.

Спецификации на производот:

Стабилно куќиште направено од хромиран нерѓосувачки челик;

Ролер за тесто 15cm;

Три различни ролери за месење на тестото;

Прилагодувач за дебелина на тестенините.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Машинка за тестенини јуфки кори инокс 706093/masinka za testenini jufki kori

1.349 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД