fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Цедач садови пластична 794747/cedac za sadovi

139 ден

➡️ Димензија: 35x27x6cm
➡️ Материјал: ABS пластика
✅ Практично
✅ Функционално
✅ Не се лизга
🆓 BPA FREE
Шифра: 794747 Категории , , Ознаки: ,
Сподели:
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Цедач садови пластична 794747/cedac za sadovi

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД