fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Саксија Виола ф28 плитка со ногарки Saksija viola Original price was: 400 ден.Current price is: 319 ден.
Саксија Бамбо 19*16см/3 пластика / Saksija “BAMBO” B224-3 Original price was: 220 ден.Current price is: 149 ден.

Саксија Бамбо 19*16см/2 пластика / Saksija “BAMBO” B224-2

Original price was: 150 ден.Current price is: 119 ден.

Волумен:3.3L

Димензија:ф 192×162
Шифра: 02387 Категории , ,
Сподели:

Саксијата Бамбо  има атрактивен дизајн и импресивна релјефна површина. Изработен е од висококвалитетна пластика и може да се користи и во затворени простории и на вашата тераса или во градината, бидејќи е отпорен на атмосферски влијанија. Неговата форма овозможува оптимално одводнување на водата, што ги штити корените на вашите цвеќиња од гниење. Во него можете да засадите и зелени и цветни растенија.

Волумен:3.3L

Димензија:ф 192×162
Избери Боја~

, , , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија Бамбо 19*16см/2 пластика / Saksija “BAMBO” B224-2

Original price was: 150 ден.Current price is: 119 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД