fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Саксија керамика форма на Кактус Saksija keramika forma na kaktus

239 ден

●Големина : ф16*8смсм

Продадено!

SKU: 932445 Категории , ,
Сподели:

Нашите саксии се едноставни и елегантни по изглед, шарени во боја, издржливи и еколошки и имаат долг работен век. Можете да ги купите со сигурност и да ги поставите каде што сакате да се прикажат.
●Име: цементни саксии
●Дали да се склопат: Не
●Стил: American Village
—————–
●Материјал: цемент//Боја: зелена
●Големина : ф16*8смсм
———— ——————-
lЦементен композитен материјал, лесен и силен, апсорпција на вода и повеќе дише, удобен за садење.
lОбликот на кактусот, само засадување на некои растенија, ќе го направи изгледот убав, многу убав и практичен.
lМоже да се користи внатре и на отворено, а на дното нема перфорација, погодна за одгледување почва на растенија.
———————————-
Погодни прилики:
lПрименливи места: внатре и надвор, вклучувајќи спална соба, балкон, дневна соба, бања, трпезарија, канцеларија, работна соба, продавница за облека, прозорец, градина, двор, итн.
————————— ——-
lГаранција за задоволство:
Процесот на пакување е опремен со цврста кутија за пакување и доволно перничиња за да се обезбеди безбеден транспорт. Меѓутоа, ако добиете оштетен предмет, можете да контактирате со нас во секое време и ние ќе го замениме или рефундираме.
lСовет: поради аголот на снимање и светлината, различните мерни алатки може да покажат мали хроматски аберации и може да се појават мали грешки.
lЗабелешка: Освен за овој производ, другите додатоци не се вклучени.
Овој производ може да ви помогне да создадете удобна средина за живеење, да создадете простор за домашен шарм и да ја почувствувате природната глетка пред вас.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија керамика форма на Кактус Saksija keramika forma na kaktus

239 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД