fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Саксија Санди ф37*22sm / 9L релефна со влошка Saksija Sandy so vloska Original price was: 1.200 ден.Current price is: 949 ден.

Саксија брановидна Сенди ф30*33см со влошка saksija branovidna SANDY so vloska

Original price was: 700 ден.Current price is: 519 ден.

 

 

Шифра: 961637 Категории , , ,
Сподели:

Дизајнирани да совршено се вклопуваат во хармоничен и атрактивен пејзаж, создадовме колекција на саксии од песок, отпорна на мраз за сите сезони.

Неговиот дизајн комбинира атмосфера на двете – удобност и функционалност. Оваа исклучително декоративна колекција саксии е инспирирана од рачно изработена. Нивната благородна површина има брановидни вертикални жлебови кои потсетуваат на облик и шема на пустински песок. Саксиите Sand  најдобро одговараат со зона за одмор околу секоја куќа, како и околината на хотелите и резиденциите. Тие се одлични за тераси, зимски градини и популарни дворови. Несомнена предност е нивната висока отпорност на сончева светлина, ниски температури и механички оштетувања.

 

Модерните саксии создаваат посебен сјај на просторот каде се поставени. Тие се со софистициран дизајн, перфектни за модерни ентериери и екстериери.

Димензија. Ø 295 mm / висина 330 mm / волумен 8,0 / 13,0 литри

Избери Боја~

, , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија брановидна Сенди ф30*33см со влошка saksija branovidna SANDY so vloska

Original price was: 700 ден.Current price is: 519 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД