fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија Виола ф15*13 1,8л пластична со внатрешна тасна 595134/Saksija Viola

109 ден

СПЕЦИФИКАЦИЈА
Волумен 1,8 л
Димензии Ø15 x H13 cm
крем
розе
светло плава
антрацит
беж
кајсија
лаванда
таракота
темно зелена
SKU: 595134 Категории , ,
Сподели:

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место во вашиот дом и градинa

  • Модерен дизајн и ребрест модел: пријателски круг дизајн со модерни ребра е достапен во различни разиграни бои.
  • Издржлив: тенџерето е дизајнирано така што ќе уживате во него долго време. Бојата останува убава и исто така може да толерира нешто. Ние ви даваме 3-годишната гаранција за ништо што ви ветуваме.
  • Измешајте и спојте. Овој тенџере е достапен во различни бои и големини, кои лесно можете да ги комбинирате еден со друг. Затоа, постои вистинско саксија за секој декор и секое растение.
  • Природа во куќата: со производ Виола можете да ја внесете природата во домот. Ова е прекрасно чувство. Дали знаевте дека растенијата прават да се чувствувате поздрави и дека ви даваат енергетски поттик? 

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место во вашиот дом и градина!

Саксии кои на вашиот дом и градина ќе му додадат посебен блесок на убавина.

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.

      

Избери Боја~

, , , , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија Виола ф15*13 1,8л пластична со внатрешна тасна 595134/Saksija Viola

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД