fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија Жозефина 25*25см 10л мат пластика со вградена тасна / Saksij zozefina plastika

199 ден

Kaпацитет: 10л

Димензии:25см х 25см

 

зелена
киви
моха
антрацит
пудра
Сподели:

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место!

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.

Kaпацитет: 10л

Димензии:25см х 25см

Избери Боја~

, , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија Жозефина 25*25см 10л мат пластика со вградена тасна / Saksij zozefina plastika

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД