fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сет ножеви за сирење и путер 3/1 со подметач за топло и држач со магнет 26672/nozevi set za sirenje i puter

Original price was: 620 ден.Current price is: 519 ден.

Шифра: 26672 Категорија
Сподели:

Брилијантен за сечење и сервирање на различни меки и тврди сирења.

Трајно високо квалитетни сечила од нерѓосувачки челик.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сет ножеви за сирење и путер 3/1 со подметач за топло и држач со магнет 26672/nozevi set za sirenje i puter

Original price was: 620 ден.Current price is: 519 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД