fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Сет Тањири Чинии Луминарк Цирус 18/1 Set tanjiri Cinii Luminarc Cirus 670882

2.549 ден

Продадено!

Сподели:

Цирус сет за јадење 18 парчиња LUMINARC

  • Сет за вечера за 6 лица, 18 парчиња составен од 6 чинии за вечера од 27 см, 6 чинии длабоки 20 см, 6 десертни чинии од 19 см
  • Материјал: екстра отпорно опал стакло; издржлива отпорност на гребење од прибор за јадење; ја одржува температурата на храната. 100% стакло, 0% порозност = 100% заштита од бактерии
  • Безбедно во микробранова печка
  • Безбедно за миење садови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет Тањири Чинии Луминарк Цирус 18/1 Set tanjiri Cinii Luminarc Cirus 670882”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сет Тањири Чинии Луминарк Цирус 18/1 Set tanjiri Cinii Luminarc Cirus 670882

2.549 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД