fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Шолји ВЕЛА еспрессо 6/1 / fildzani vela 97301

620 ден

Сподели:
 • ПРОИЗВОДИТЕЛ:ПАСАБАХЧЕ

 • ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО:ТУРЦИЈА

 • КОД НА ПРОИЗВОДОТ :97301

 • ВОЛУМЕН:80 мл

 • ВИСИНА:55 ММ

 • ДИЈАМЕТАР НА РАБ:60 ММ

 • ОСНОВЕН ДИЈАМЕТАР:44 ММ

 • Проѕирен сет составен од 6 шолји за кафе и 6 тацни Вела.

 • Изработени од стакло

 • Со стаклена рачка која не се загрева.

 • Дијаметар – 6 см, висина – 5,5 см.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Шолји ВЕЛА еспрессо 6/1 / fildzani vela 97301

620 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД