Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Шише за вода и пијалоци Sise za pijaloci PVC L682

119 ден

плава
розе
Сподели:

Одржувањето на децата хидрирани е еден од најтешките предизвици на родителството. Сега можете да го направите пиењето вода позабавно со овие шишиња со вода во привлечен дизајн и систем за заклучување од слама што ја прави без истурање. Направено од чиста храна од PP, ова шише лесно се чисти и е одлично за спроведување.

состојбатате здрави и останете хидрирани со овие шишиња со вода во забавен дизајн со отворено капаче. Направено од чиста храна од ПП ова шише лесно се чисти и издржливо.

Димензии (cm) и тежина

  • Визина: 21
  • Ширина: 7
  • Лабочина: 7
  • Тежина (g): 150
Димензии 7 × 7 × 21 cm
Избери Боја~

,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шише за вода и пијалоци Sise za pijaloci PVC L682”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Шише за вода и пијалоци Sise za pijaloci PVC L682

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД