fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стаклено Шише 480мл за вода и чаеви природни сокови / sise stakleno za pijaloci

119 ден

Сподели:

Карактеристики на производот:

  • Еколошката шише со мат стакло за пијалоци.
  • Нетоксичен, безбеден и здрав.
  • Моден дизајн, пренослив и отпорен на протекување.
  • Идеален за активности на отворено; исто така убав избор за канцеларија, училиште, забава и така натаму.

Спецификација на производот:

  • Име на ставка: Модерно  шише за вода
  • Материјал: стакло/пластично капаче
  • Капацитет: прибл. 500мл
  • Големина: 18м*6,8см

  • Боја: сина/сива/зелена/розова

 

 

Избери боја

Розе, Плаво, Зелено, Сиво

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стаклено Шише 480мл за вода и чаеви природни сокови / sise stakleno za pijaloci

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД