fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Шолја порцелан со натпис Сет 2/1 Solja porcelan so natpis

199 ден

Продадено!

Сподели:
  • Содржина на кутијата: 1x шолја Mr Right и Mrs Always Right шолја.
  • Тежина: прибл. 246 гр
  • Материјал: порцелан
  • Димензии: приближно 11 cm x 8,5 cm x 10 cm, дијаметар: прибл. 8,5 см, волумен: прибл. 250 ml, Тежина: прибл. 246 гр
  • Забелешка: Овој производ може да се мие во машина за садови.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Шолја порцелан со натпис Сет 2/1 Solja porcelan so natpis

199 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД