fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Шолја со дупло стакло капучино италијански / Solja so duplo staklo kapucino

479 ден

Сподели:
Материјал Боросиликатно стакло
Боја Транспарентен
Стил Чаши за капучино
Прилика Свадби, празници

Податоци

Опис:
Капучино  боросиликатна стаклена шолја
Боја:ТРАНСПАРЕНТЕН
Материјал:
БОРОСИЛИКАТНА ЧАША
Мерења:270,0 ML
Дијаметар 9,0 cm
Висина:10sm
Должина:21sm
Длабочина:10sm
  • Направено од боросиликатно стакло
  • Ергономски дизајн, стабилен и издржлив
  • Идеален за подарок за свадби, празници и други специјални пригоди
  • Погоден за секојдневна употреба

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Шолја со дупло стакло капучино италијански / Solja so duplo staklo kapucino

479 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД