fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Шпакла за тесто скара гастрономија готвење куварство spakla za testo skara gastronomija kuvarstvi spatula pica 730987

Original price was: 260 ден.Current price is: 199 ден.

Шифра: 730987 Категории , , Ознаки: ,
Сподели:

Дрвена рачка со коси рабови за скара стругалка со метален сечкач Секач за тесто Шпатула Кујнски прибор стругалка за бифтек од пица палачинки

  • Може да се користи и за кревање пици, колачи, пити и тартови.
  • Практична и суштинска алатка за кујна која ја заслужувате.
  • и складирање.
  • Дрвена рачка што не се лизга, удобна за држење.
  • Изработен од врвен материјал за долготрајна употреба.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шпакла за тесто скара гастрономија готвење куварство spakla za testo skara gastronomija kuvarstvi spatula pica 730987”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Шпакла за тесто скара гастрономија готвење куварство spakla za testo skara gastronomija kuvarstvi spatula pica 730987

Original price was: 260 ден.Current price is: 199 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД