fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Штипка за храна инокс / stipka za hrana Inoks Original price was: 200 ден.Current price is: 129 ден.
Штипка за сервирање/ stipka za serviranje Original price was: 200 ден.Current price is: 129 ден.

Штипалка за храна 22см инокс 120935/stipka za hrana

Original price was: 200 ден.Current price is: 129 ден.

Шифра: 003922 Категории , ,
Сподели:
  •  Целосно изработен од нерѓосувачки челик за храна, издржлив и безбеден. Има способност да се спротивстави на екстремната топлина, така што можете да пржете храна во врело масло со потполна леснотија. Цврст, отпорност на топлина, анти-рѓа, антикорозија, мала тежина, лесен за ракување и може да се мие во машина за садови.
  • ФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН – Оваа маша е лесна за носење и складирање на кое било место. И во домашна и надворешна кујна. Зграпчете го вашиот тост со елеганција нашите клешти и без да ја гребете површината на вашиот тостер. Нашите клешти се ергономски во дизајнот за практично да го фатат тостот. Тие се подеднакво погодни за палачинки, сланина и мафини.
  • ПОВЕЌЕ НАМЕНА – Оваа маша е погодна за секојдневна употреба за собирање салата, парчиња храна, тост леб, може да се користи и како маша за скара, маша за шпорет, маша за сервирање пециво. И, исто така, други работи како што се крпи без гребење на површината на вашите работи. Идеални кујнски клешти за разновидна храна, вклучувајќи сервирање и готвење храна како што се салати, јадења на скара, тестенини, овошје, зеленчук и повеќе и повеќе.
  • Димензија – Должина – 20,32 см x Ширина – 3,81 см
  • Содржина на пакетот – Пакет од 1 порција металенa штипалка

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Штипалка за храна 22см инокс 120935/stipka za hrana

Original price was: 200 ден.Current price is: 129 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД