fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Силиконска модла новогодишна 6/1 silikonska modla novogodisna Original price was: 280 ден.Current price is: 179 ден.

Сијалички ѕвезда 192лед 2,2м Sijalck zvezda

Original price was: 700 ден.Current price is: 519 ден.

Шифра: 880513 Категории , ,
Сподели:

Вашата декорација е уште поубава и пософистицирана со LED диоди во облик на дрво кои може да се користат и за да ги поставите на врвот на вашето дрво и да го направите поубав, или да закачите на дрво во вашата градина или на влезот во вашиот дом. искористете ја вашата имагинација и оставете ја магијата на Божиќ да се погрижи за останатото.Нашите LED ленти се направени за совршено да се вклопат во вашата елка, тие се водоотпорни , обезбедувајќи ја безбедноста и издржливоста што ја заслужувате! Има големина од 3 метри, но можете да го користите на секого, како по потреба можете да му ја намалите големината, без да предизвикате никаква штета.

Нашата LED новогодишна елка има 12 режими на осветлување! Создавање прекрасни комбинации, совршени за секоја средина!
Со формати во бранови, секвенцијални, Flash, Constant и многу повеќе! Направете го вашиот декор од соништата

Техничка информација:

• LED боја:  топло бела
• Материјал: бакар + пластика
• Број на LED диоди: 192
•Водоотпорно ниво: IP44
• Напон: 220 волти
• Режим: различни режими на осветлување
• Должина на LED жици : 2,2м*20бр

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалички ѕвезда 192лед 2,2м Sijalck zvezda

Original price was: 700 ден.Current price is: 519 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД