fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Силиконска четка за стапала и грб Silikonska cetka

179 ден

Сподели:
  • Безбедно е и не се лизга да се користи оваа подлога за чистење стапала бидејќи користи дизајн на вшмукувачка подлога. Удобно е да се користи оваа подлога за чистење стапала бидејќи е мека.
  • Со силна способност за чистење, оваа подлога за чистење стапала може да ви донесе масажа за чистење на ѓонот за да го ублажи заморот.
  • Изграден е од силиконски материјал.
  • Должината на оваа подлога за чистење стапала и грб е 30 см, а ширината е 23 см.
  • Оваа подлога за чистење стапала е погодна за бања.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Силиконска четка за стапала и грб Silikonska cetka

179 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД