fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Силиконска модла ролат правоаголна форма колач торта тепсија Silikonska modla rolat tepsija rebresta kolac torta tepsija 714086

179 ден

Продадено!

SKU: 714086 Категории , Ознаки: , , , ,
Сподели:

Детали за производот

Материјал Силикон
Бренд СИЛИВО
Боја 1 пакување
Облик Правоаголни
Посебна карактеристика Нелеплив
Капацитет
  • НЕлеплива тава: Флексибилната силиконска и нелеплива завршница овозможуваат лесно и брзо ослободување на печива и десерти, отпорни на дамки и мирис.
  •  Силиконски тавче за торти, Совршено за леб, колачи, пусти, крцкави задоволства од ориз, квадрати со овошни јамки, колачи, пица, лазања, овошни колачи и многу повеќе.
  • МАТЕРИЈАЛ: Силиконската тава за колачи изработена од висококвалитетен еколошки, 100 проценти чист силикон за храна.
  • ЕФИКАСЕН ЖИВОТ: Може да се мие во машина за садови, лесно се чисти.
  • РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: безбедна во микробранова и рерна од -40℃. до 230℃.

Димензија надворешна 27*15см

Димензија внатрешна  23*11см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконска модла ролат правоаголна форма колач торта тепсија Silikonska modla rolat tepsija rebresta kolac torta tepsija 714086”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Силиконска модла ролат правоаголна форма колач торта тепсија Silikonska modla rolat tepsija rebresta kolac torta tepsija 714086

179 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД