fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Силиконски сет за готвење ОРТ-3046/silikonski set za gotvenje

✔️ Силиконскиот сет вклучува:
➖ шпатула со дупчиња
➖ голема шпатула
➖ мала шпатула
➖ маталка
➖ четка
Шифра: ORT3046 Категорија Ознаки: , , ,
Сподели:
❌ Заштитете ги садовите за готвење ❗️
 
✅ Силиконскиот сет може да ги заштити тенџерињата и тавите од гребнатини
✅ Лесно се чисти и може да се мијат во машина за садови
✅ Направени од цврсто парче силикон, што ги прави потрајни и поудобни за држење
✅ Не се лизга, отпорен на топлина и нелеплив
модел

зелени, розеви

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Силиконски сет за готвење ОРТ-3046/silikonski set za gotvenje

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД