fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Соларна светилка лампа на сончева енергија 176898 / Solarna lampa na sonceva energija

279 ден

Сподели:
 • Сончева светилка со треперење на факелот

 • Сончевата светлина за треперење на факелот е градинарска светилка на соларна енергија која е дизајнирана да обезбеди вистински ефект на треперење на пламен кога се напојува. Сончевата светлина за треперење на факелот е совршен додаток на секоја градина и ќе ги осветли градинарските патеки, границите и цветните леи со елегантно топло осветлување.

  • Напојува со соларна енергија
  • Вклучени мелени шила
  • Може да обезбеди до 10 часа светлина од целосно полнење
  • Може да се користи во зима
  • 12 месеци гаранција
  • Вкупна висина (вклучувајќи го и шил): 780 mm
  • Дијаметар на главата на светлината: 121 mm
  • Тежина: 0,80 кг

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Соларна светилка лампа на сончева енергија 176898 / Solarna lampa na sonceva energija

279 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД