fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сталжа полица организер бајна ќоше Stalaza polica organizer bajna kose l289

359 ден

SKU: l289 Категории , , Ознаки: , , , ,
Сподели:

Држач за аголен шампон Qlux со две нивоа за бања со фиока

Двостепено катче за бања со држач за шампон во фиоки

Производ за држач за сапун од пластичен дозер;

Полица за бања со 2 нивоа со фиока

Материјалите што ви се најпотребни во вашата бања ќе ви бидат при рака во секој момент со оваа полица.

Можете да организирате сè како шампон, регенератор,лосион за бричење и сл.

Изработен е од пластичен материјал.Се состои од 2 спрата,и има фиока.

Боја:Бела

Димензии:40cm x 16cm x 16cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сталжа полица организер бајна ќоше Stalaza polica organizer bajna kose l289”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сталжа полица организер бајна ќоше Stalaza polica organizer bajna kose l289

359 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД