fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Вилушки кетеринг дрвени Стапчиња за храна 15см 656454/ Viluski drveni stapcinja za hrana

230 ден

SKU: 656454 Категорија Ознака:
Сподели:

Направен од природно дрво, органскиот материјал нема да влијае на вкусот на вашата храна.

Совршен додаток на коктели, апетитна храна, овошје, пијалоци грицки.

Ги одржува состојките закачени заедно и додава стил на презентацијата на вашата храна.

Омилено парче за угостители, забави и настани. Послужете им на вашето семејство и пријатели одлични закуски со овие стапчиња како во квалитетен ресторан.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Вилушки кетеринг дрвени Стапчиња за храна 15см 656454/ Viluski drveni stapcinja za hrana

230 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД