fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Гарнитура сантана тросед маса и две фотелји Garnitura Santana trosed masa i dve fotelji Original price was: 26.000 ден.Current price is: 22.090 ден.
Цедач за садови организер кујна метал црн Cedac za sadovi organizer kujna metal crn Original price was: 1.350 ден.Current price is: 1.049 ден.

Стол Лили Преклоп метал мрежа Stol Lili metal mreza

Original price was: 1.500 ден.Current price is: 1.340 ден.

Шифра: 000176913 Категории , ,
Сподели:
 • Сосема нова и висококвалитетна рамка од челични цевки, издржлива и цврста
 • Совршен за поминување време на отворено со семејството и пријателите, лесен и преклоплив дизајн за заштеда на простор, лесно складирање и транспорт
 • Површината на материјалот од текстилната ткаенина е УВ, дамки, пукнатини, отпорна на вода за дополнителна издржливост,
 • Челична рамка обложена во прав Лесна и лесна за транспорт, Одговара за плажа, палуба, двор и соба
 • Функција за преклопување, лесна за складирање и заштеда на простор Добар избор за релаксација, олеснување, спиење, забава
 • Ова е нашиот сосема нов преклопен стол кој е совршен избор за вашиот дом, двор. изработена од челична рамка. 
 • Оваа лежалка е издржлива и цврста, а површината на материјалот од текстилната ткаенина е отпорна на УВ, дамки, пукнатини, вода и цепнатинки за дополнителна издржливост и лесно се чисти. 
 • Карактеристика со дизајн што се преклопува, ќе ви заштеди многу простор кога не го користите. 
 • Тоа е совршен начин само да се опуштите во вашата градина или да уживате во кампување надвор. 
 • Не двоумете се да го купите!
  Спецификации:

  Материјал: текстилна ткаенина, челик и пластика
  Боја: црна
  Отворена големина: 46*60*86 sm
  Тежина на производот: 3.17 kg
  Капацитет  тежина: 120kg

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол Лили Преклоп метал мрежа Stol Lili metal mreza

Original price was: 1.500 ден.Current price is: 1.340 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД