fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол Комфорт пластичен со метални нозе Stol plasti;en so metalni noze

899 ден

моха
беж
SKU: 002732 Категории ,
Сподели:

Пластико алуминиумски нозе Пластична столица

Димензија на производот Ширина:59,5 Длабочина:59 Висина:81
Во денешни услови, покрај економичните пластични седишта,
 се претпочитаат висококвалитетни и долготрајни пластични седишта. 
Во производството на нашите пластични седишта кои ќе ги задоволат овие услови, 
се користи УВ стабилизатор за да не влијае негативно од надворешните услови, 
а бојата за боја со светлосна издржливост од мин.8
 се користи за да се спречи избледување на бојата.
 Така, долго време нема проблем со бојата на нашите седишта. 
Стапалата на нашите пластични седишта не се изложени на корозија бидејќи се алуминиумски.
 Областа на седиштето и грбот се дизајнирани во ергономска структура.
 Под стапалата на нашите пластични седишта се користат пластични чевли во сопствена боја.
 Нашите пластични седишта макс. 
Има способност да биде наредени.
 Можно е да ги користиме сите наши пластични фотелји и столчиња внатре и на отворено со мирен ум.
 
Избери Боја~

,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол Комфорт пластичен со метални нозе Stol plasti;en so metalni noze

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД