Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сукало Ролер за тестенини силиконско со пластични рачки 40см Sukalo silikonsko za testenini so plasticni racki 000144

349 ден

SKU: 000144 Категории , ,
Сподели:
  • Боја: црвена, зелена, сина;
  • Силиконски материјал за храна.
  • Одлично за тестенини: 40см  со совршена големина за  ротирања и , служи како помагало во кујна.
  • Силиконски валјак со висок квалитет: Сигурните и цврсти рачки гарантираат дека ќе можете да извршите максимален притисок; 
  • Користете го за да развлечете тесто за колачиња и да ги здробите ѓевреците за десерти.
  • Мазна површина: отпорна на дамки и мирис.
  • Лесно се чисти, рачно се мие со топла вода и сапуница и брзо се суши, Лесно се чисти рачно или горната решетка за машини за миење садови
  • Совршена алатка: Широко се користи во процесот на колачи, рачно изработени тестенини, пица, леб,.
  • Совршена алатка за француски фондан, тесто и други тестенини, особено во семејната кујна, кујнските алатки ќе му дадат поудобен и позабавен живот на вашиот дом.
Избери Боја

ПЛАВА, ЗЕЛЕНА, ЦРВЕНА

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сукало Ролер за тестенини силиконско со пластични рачки 40см Sukalo silikonsko za testenini so plasticni racki 000144

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД