Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Тегла коктел стаклена со чеп / Tegla koktel staklena so cep

459 ден679 ден

SKU: Не е достапно Категорија Ознаки: , ,
Сподели:
➡️ Материјал: стакло, пластика, метал
➡️ Големини: 4L, 5L, 8L
✅ Послужете ги Вашите слатки летни пијалоци на врвен начин со диспензерот за пијалоци
✅ Тегла од изработена од квалитетно стакло за беспрекорно точење на пијалоци
✅ Самиот дизајн на капакот и стаклената тегла конструира еден ретро впечаток
Избери литража

4L, 5L, 8L

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Тегла коктел стаклена со чеп / Tegla koktel staklena so cep

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД