fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Тенда шатор метална конструкција со странично платно Tenda metal stranicno platno

14.290 ден

SKU: 9564 Категории ,
Сподели:
Шатор круг за летна резиденција. Моќна челична рамка од профилна цевка. Павилјонот е дизајниран за инсталација на отворено. Дијаметарот на павилјонот е 3 метри. Павилјонот не е дизајниран да се засолни од дождот! Павилјонот има ветроупорен вентил.

платно Водоотпорен
Форма на шатор круг
Опрема мрежа за комарци
Странични ѕидови Да
За дома , За викендица , За градина
Димензии и тежина
Ширина, 350см
Висина, 260см
Површина, кв.м 7
Тежина на производот, 33кг
Материјал
материјал за рамка Челик
материјал за купола Полиестер
Дополнителни фабричко производство
Гарантен период 6 месеци
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Тенда шатор метална конструкција со странично платно Tenda metal stranicno platno

14.290 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД