fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Мини тркалца самолепливи за под елементи 930984/trkalca mini samoleplivi

119 ден

 

 

SKU: 930984 Категорија Ознаки: ,
Сподели:
✅ Не треба да ги кревате елементите, едноставно можете да ги преместите со мало туркање, толку погодно!
 
✅ Овие мини тркалца со ротација од 360 степени ќе се движат непречено во сите правци без да создаваат бучава или гребнатини/белези на подот
✅ Може да се лизга до кој било агол без ограничување и е целосно тивок при употреба
 
➡️ Овие мини тркалца се погодни за различни видови кутии за складирање. Може да се нанесе на канти за играчки, корпа за отпадоци, кутија за складирање, мал контејнер за непречено и полесно движење

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Мини тркалца самолепливи за под елементи 930984/trkalca mini samoleplivi

119 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД