fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Саксии каскада за вертикална градина Saksii kaskada Vertikalna gradina Original price was: 3.000 ден.Current price is: 2.099 ден.
Продадено!

Сушара за алишта вертикална Vertikalna susara za alista

Original price was: 1.600 ден.Current price is: 1.249 ден.

Продадено!

Шифра: 726904 Категории ,
Сподели:
  • Висококвалитетен и издржлив: решетката за сушење алишта е направена од нерѓосувачки челик со висока цврстина и подебела пластика; Неговата сопствена тежина е околу 5,4 кг и може да издржи тежина од околу 35 кг, што е многу прифатливо и издржливи.
  • Совршен дизајн на простор: решетката за сушење алишта се разликува од општата вертикална решетка за сушење, просторот со 3 нивоа во средината на закачалката е составен од 6 послужавници што се извлекуваат, а горниот дел е составен од 2 странични крила што можат да се вртат, кои можат да го искористат максимумот капацитет за складирање на преклоплива облека. Послужавниците може да се преклопат и да закачите подолги костуми или фустани.
  • Лесно се склопува: решетката за сушење е многу лесна за монтирање, која доаѓа со упатство за употреба, едно лице може да го заврши склопот без други дополнителни алатки, кога ќе ја вметнете цевката од нерѓосувачки челик во пластиката, треба да ја натерате до крајот за да се спречи паѓање на цевката.
  • Подвижен и флексибилен: има 4 тркалца на дното на решетката за сушење (2 од тркалата се со сопирачки за да ја одржуваат решетката мирна), може лесно да се движи на мазно место, како што се балкон, двор, спална соба, ходник или бања Кога поминувате покрај трнливо место, бидете внимателни и бавни.
  • Најдобра услуга за клиенти:МБ дисконт ќе биде одговорна за секој од нашите производи, доколку недостасуваат делови или самиот производ е оштетен, ние повторно ќе ви го испратиме. Ве молиме контактирајте со нас во секое време ако имате какви било проблеми.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сушара за алишта вертикална Vertikalna susara za alista

Original price was: 1.600 ден.Current price is: 1.249 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД