fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Oграда дрвена 100*200см со лисја бршлен на повлекување / Ograda drvena so lisja povlekuvanje armonika

919 ден

SKU: 060438 Категории , , Ознака:
Сподели:

Опис:
Материјали: Оградата е изработена од  дрво, вештачките зелени лисја  се фиксираат со кабелски врски, цврсти и не паѓаат.
Тие се многу реално и живописно, издржливо и не е лесно да се избледи.
Проширување: Оградата ја прави вашата градина зелена и полна со живот, може да се протега слободно, висината се менува како што е ширината.
Многу погодно за украсување на ѕидови, жива ограда за приватност.
Може да ги блокира повеќето ултравиолетови зраци, ја одржува приватноста и ддозволува воздухот да поминува слободно. Одлично е за затворен и за надворешен простор.
Применливи места: Совршено е за балкони, дворови, прозорци, скали, домашна декорација,  ресторани, барови , итн.
Едноставна инсталација: Дрвените влогови се влеваат во почвата, а дрвените огради може да се спојат  со врска или жица.

Едноставно наредете ги за вашата градина да изгледа поинаку.

Спецификација:
Материјал:  Дрво/пвц лисја

Боја: зелена

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Oграда дрвена 100*200см со лисја бршлен на повлекување / Ograda drvena so lisja povlekuvanje armonika

919 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД