fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Вински сет во дрвена кутија Vinski set vo drvena kutija

519 ден

Сподели:

Атрактивниот вински сет ги вклучува сите неопходни работи.

Шраф за дрвена рачка со соодветен затворач и почиста/затка комбинација.

Хромиран прстен капка по капка со постава од филц ги фаќа сите фрипови.

Уникатната кутија со кружен облик уредно ги складира сите компоненти.

Дрвена кутија: 16см дијаметар

Штопцигер: 4см W 13см околу

Истурач: 8см H, 6,5см околу

Затка: 9,5смH, 6,5см околу

Завртка: 11см H, 14,6см продолжен

Подарувањето луксузна кутија за подарок за вино на вашиот пријател љубител на вино стана нов тренд. Затоа, набавете совршена кутија со алатки за вашиот пријател да ужива во вистинското искуство на пиење вино. Едноставно, купете пакет  луксузна кутија за подароци за вино (округла кутија за подароци) со додатоци за вино. Сите луксузни додатоци за вино  се направени од материјал од нерѓосувачки челик. Овие додатоци се исто така без ‘рѓа. Сепак, уживајте во вистинското искуство на пиење на вашиот омилен пијалок заедно со нашиот сет на луксузни вински додатоци.

Нашата кутија за подарок за вино со додатоци се поткрепува со 1-годишна гаранција за дефект. Покрај тоа, ако најдете некој дефект во нашите производи, можете да добиете сосема нови за возврат.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Вински сет во дрвена кутија Vinski set vo drvena kutija

519 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД