fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Жардинерија кука Верона 40см -5,5л/ Zardinerija kuka Verona

279 ден

Димензија:42 x 18 x H25 cm
Волумен: 5.5L

бела
киви
крем
лила
моха
црвена
црна
беж
пудра
Сподели:

Никогаш не било полесно да се наслика
со цвеќиња сите огради во дворот или на
тераса. Закачете ја сксијата  Верона на оградата
до 6 см и нека ве однесе до
патување со цвеќиња. Има монтажен
подметнувач и не бара дополнителни делови
за монтирање

  

Избери Боја~

, , , , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Жардинерија кука Верона 40см -5,5л/ Zardinerija kuka Verona

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД