fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Бамбусови ролетни со механизам (светли) / Bambusovi roletni so mehanizam

439 ден2.049 ден

120x120cm
120x220cm
180x220cm
60x120cm
60x220cm
90x220cm
SKU: Не е достапно Категории , Ознаки: , ,
Сподели:
Бамбусовите ролетни ја заштитуваат собата од сончева светлина
 Придонесуваат за создавање на удобност во вашиот дом
 Природните бамбусови ролетни се достапни за љубителите на еко-пријателски материјали
 Совршено се надополнуваат во домот со еколошки стил и имаат голем број на корисни својства
 Не предизвикуваат алергии
 Сосема безопасни
 Намалување на бројот на бактериите во воздухот
 Поседуваат антистатик
 Бамбус ребрата не го акумулираат правот
 Лесни се, отпорни на влага
 Нема да изгнијат и не бледнеат од сонцето
 Систем опремен со механички или рачно работење
 Погоден за употреба во бањата и детска соба

димензија

120x120cm, 120x220cm, 180x220cm, 60x120cm, 60x220cm, 90x220cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Бамбусови ролетни со механизам (светли) / Bambusovi roletni so mehanizam

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД