fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Бамбусови ролетни со механизам (темни) / Bambusovi roletni so mehanizam

259 ден1.219 ден

100x150cm
100x180cm
120x150cm
120x180cm
120x200cm
150x180cm
60x90cm
90x120cm
SKU: Не е достапно Категории , Ознаки: ,
Сподели:
 Бамбусовите ролетни ја заштитуваат собата од сончева светлина
 Придонесуваат за создавање на удобност во вашиот дом
 Природните бамбусови ролетни се достапни за љубителите на еко-пријателски материјали
 Совршено се надополнуваат во домот со еколошки стил и имаат голем број на корисни својства
 Не предизвикуваат алергии
 Сосема безопасни
 Намалување на бројот на бактериите во воздухот
 Поседуваат антистатик
 Бамбус ребрата не го акумулираат правот
 Лесни се, отпорни на влага
 Нема да изгнијат и не бледнеат од сонцето
 Систем опремен со механички или рачно работење
 Погоден за употреба во бањата и детска соба
димензија

100x150cm, 100x180cm, 120x150cm, 120x180cm, 120x200cm, 150x180cm, 60x90cm, 90x120cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Бамбусови ролетни со механизам (темни) / Bambusovi roletni so mehanizam

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД