fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Чаши стаклени аланија висока пасабахче 6/1 Casi alanija visoki pasabahce 52432

Original price was: 300 ден.Current price is: 219 ден.

Продадено!

Сподели:
  • Волумен:260 ml
  • Висина:132 mm.
  • Дијаметар на устата: 66 mm.
  • Основен дијаметар: 55 mm.
  • Mаксимална ширина: 66 мм.

Димензии 66 × 66 × 132 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши стаклени аланија висока пасабахче 6/1 Casi alanija visoki pasabahce 52432”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши стаклени аланија висока пасабахче 6/1 Casi alanija visoki pasabahce 52432

Original price was: 300 ден.Current price is: 219 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД