fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаша Ајриш стаклени пасабахче 1/1 2280мл Casii ayris stakleni pasabahce irsko kafe toplo cokolado greno vino 44159

109 ден

SKU: 44159 Категории , Ознаки: , , ,
Сподели:
  • Ирска чаша за кафе 285мл
  • Дијаметар: 14,45 cm,
  • Висина: 13,45 cm
  • Многу убава чаша со рачка за ирско кафе
  • Произведено од Пасабахче, еден од најголемите европски производители на стакло

Чашата за лате за ирско кафе Pasabahce  е чаша со голем волумен што се користи за сервирање кафе лате, лате макијато и други пијалоци за кафе.

Благодарение на специјалната технологија на производство, стаклените садови добиваат посебна цврстина и издржливост.

Стаклените садови се апсолутно безбедни за здравјето, бидејќи не испуштаат штетни материи кога се загреваат. Исто така, садовите не апсорбираат туѓи мириси и лесно се чистат со обични средства за чистење.

Елегантниот и софистициран изглед ќе овозможи стаклените садови да станат исклучителна декорација на секоја маса, што го прави незаменлив за угостителските објекти: ресторани, барови, кафулиња.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаша Ајриш стаклени пасабахче 1/1 2280мл Casii ayris stakleni pasabahce irsko kafe toplo cokolado greno vino 44159”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаша Ајриш стаклени пасабахче 1/1 2280мл Casii ayris stakleni pasabahce irsko kafe toplo cokolado greno vino 44159

109 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД